Travel Bra ™
محصولات مسافرتی برا یک ضمیمه بسیار عالی برای لوازم جانبی مسافرتی و راهکارهای سفر بی خطر فراهم کرده است. شرکت برای آزادی، استقلال و احترام به زنان ارزش قائل است. و  از تمام زنان، در همه سنین و همه ماجراجویان حمایت می کند.

شرکت مسافرتی برا مد بودن، کارکرد ویژه و سبک محصولات مسافرتی را دوست دارد. آنها یک شرکت استرالیایی مستقر در بریزبن استرالیا هستند.

هر زمانی که مسافرت میکنید، به امنیت محصولات شرکت مسافرتی  برا نیاز خواهید داشت. برای پنهان کردن پول نقد، نگه داشتن پاسپورت نزدیک خود یا پنهان کردن یک کارت اعتباری: با طراحی عالی و با پارچه نرمو لطیف، ♥︎سینه بند مسافرتی شما راحت ترین سینه بند شماست.♥︎ لباس مسافرتی را بپوشید و اشیاء قیمتی را  نزدیک به قلب خود نگه دارید.

جیب جانبی توری به شما اجازه می دهد با خیال راحت کارت اعتباری خود و یا کلید اتاق هتل را بدون ترس از افتادن در آن نگهداری کنید. مهم نیست که  در طول روز چه فعالیت هایی انجام می دهید، آنها تضمین  میکنند کارت ها از این جیب نمی افتند.

Travel Bra ™

شرکت محصولات مسافرتی برا در سال ۲۰۱۵ توسط دکتر آنی هولدن تشکیل شد. آنی یک خانم مسافر پر شور و عاشق تنوع در فرهنگ و جغرافیا است. او از ۱۸ سالگی به خاطر ماجراجویی و کارش سفر کرده است. آنی در استرالیا به عنوان یک انسان شناس تحصیل کرد و بیش از ۲۰ سال در سطح بین المللی به عنوان یک اقتصادان انسان شناس  با جوامع بومی استرالیایی تحت تاثیر پروژه های استخراج معدن ، با زنان معدنچی سنگ مرمر در راجستان هندوستان و زنان متأثر از خشونت مبتنی بر جنسیت در پاپوآ گینه نو مشغول به کار بوده است. سفرهای آنی اغلب او را به مکان های دور دست میبرد که در آن هیچ دستگاه خودپرداز و یا هیچ گاوصندوقی در اتاق هتل وجود نداشت (با فرض اینکه حتی هتلی وجود داشته!)

“من محصولات مسافرتی برا را ایجاد کردم زیرا می خواستم چنین چیزی را خریداری کنم و نمی توانستم“

 مانند بسیاری از مسافران زن انفرادی، آنی یک جایگزین راحت تر برای کمربند پول می خواست که خیلی هم آشکار نباشد!  او می خواست وقتی که سفر میکند احساس امنیت و راحتی کند، به خصوص برای آن زمان که او نیاز به حمل پول نقد برای پرداخت به کارگران داشت یا در مناطقی که پنهان کردن پاسپورتش توصیه شده بود.

برای طراحی محصول آنی یک تیم طراحان خلاق و مشتاق ایجاد کرد و با بسیاری از مسافرین دیگر نیز برای شناسایی نگرانی ها و نیازهای آنها صحبت کرد.

شرکت مسافرتی برا طیف وسیعی از محصولات خود را با دقت طراحی می کنند و فقط در کارخانه هایی کار می کنند که در آن کارگران به خوبی دستمزد میگیرند، شرایطشان امن و خوب است و کارگران فرصت های فراوانی برای تعامل اجتماعی دارند.

آنها به سیاره ای که در آن زندگی می کنند احترام می گذارند و به این ترتیب این شرکت با هدف استفاده از مواد پایدار و بسته بندی قابل بازیافت و تجدیدپزیرهر کجا که ممکن است، اثرات خود را به حداقل می رسانند.

ارسال 

در همان روز و یا روز کاری بعد

Standard Delivery 6-10 business days – $15.00

Express Delivery 3-4 business days – $30.00

برای سفارش های بالاتر از ۹۹دلار ارسال رایگان است.

 The Travel Bra™ Company is the Trading Name of TTB Trading Pty Ltd (ACN 607 007 018)

Physical Address: ۲۳ Halford Street, Newstead, Q4006.

Postal Address: PO Box 45, Red Hill, Brisbane, AUSTRALIA Q4059.

Phone: + ۶۱ ۴۱۹ ۷۰۱ ۳۲۳

Email: support@thetravelbra.com

https://thetravelbra.com

شرایط استفاده: جهانگردان عزیز حتما برای بهرمند شدن از بهترین خدمات و استفاده از کد تخفیف زیر با ارائه دهنده خدمت ارتباط مستقیم برقرار کنید!

مهلت استفاده از این کد تخفیف:   فروردین ۱۳۹۷

کد تخفیف: TravelCounselor.ir

درصد تخفیف: up to 50%

[wpcdt-countdown id=”290″]

One Reply to “Travel Bra ™”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *