Klook.com

Klook، کوتاه شده عبارت ‘Keep Looking’، یک فضای آنلاین برای جستجوی بهترین آفرها و تجربه یک سفر منحصر به فرد، پیدا کردن تورهای گردشگری ، بلیط جاذبه ها و سایر فعالیت های تفریحی است.

 Klook، یک راه ساده برای کشف فعالیت ها، جاذبه ها و کارهایی که در هر کجا که سفر می کنید میتوانید انجام دهید، ارائه می شود. جهانگردان میتوانند هر نوع خدماتی در مقصدهای مختلف را با بهترین قیمت پیدا و رزرو کنند.

سفر باید همه اش تفریح و بازی باشد و هیچ کاری نداشته باشید. با وجود فعالیت های تفریحی فراوانی که میتوانند کشف شوند، هدف این وبسایت این است که مسافران را با تجاربی که می خواهند و دوست دارند، به هم متصل کند.

تجربیات دست چین شده هستند؛

کارشناسان Klook در سراسر جهان هر روز بهترین تجربه ها را کشف و شناسایی می کنند. اما فقط به حرف آنها اکتفا نکنید، با بررسی بیش از ۱،۰۰۰،۰۰۰ نظرات کاربران، شما همیشه می توانید یک نگاه معتبر به تجربیات آنها داشته باشید.

تضمین بهترین قیمت؛

به عنوان شریک رسمی  و موثق جاذبه ها و اپراتورهای برتر در سراسر جهان، تیم آنها اطمینان می یابند که تمام پیشنهاداتشان را با بهترین قیمت و کیفیت ارائه می دهند. و اگر هر گونه آفر بهتری را پیدا کنید آنها مابتفاوت را بازپرداخت خواهند کرد! توضیحات بیشتر

رزرو مطمئن؛

طراحی پلت فرم مبتنی بر انتقال مستقیم و تدابیر سختگیرانه امنیتی تضمین می کند که هر مشتری یک تجربه رزرو امن داشته باشد.

جهانگردان  میتوانند خیلی راحت برای پیدا کردن تخفیف های سفر از وبسایت دیدن کنند، تا ۶۰٪ تخفیف مستقیم به صندوق پستی شما ارسال می شود.Klook.com

3 Replies to “Klook Travel”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *