با  کارت تخفیف امارات متحده عربی با هزینه کمتر سفر کنید. بر روی این کارت پیشنهادات تفریحی بسیار فوق العاده ارائه شده است.

بدون نیاز به حمل تعداد زیاد کوپن های تخفیف، یا دانلود برنامه های گوناگون، و نگرانی در مورد باتری موبایل خود که در حال اجراست و یا هزینه های رومینگ بین المللی؛ همه ی آن چیزی که شما نیاز داریدبطور یکجا در کارت تخفیف دبی هست.

تخفیف برای خوردنی های خوشمزه دبی

دبی دارای طیف وسیعی از غذاهای بین المللی است. میتونید همه طعم ها را در سفر به امارات متحده عربی با کارت تخفیف گردشگری امارات متحده عربی امتحان کنید

 !! تا ۶۴٪ تخفیف  یا با ۱ خرید در رستوران ها، کافه ها و بستنی فروشی ها دو تا تحویل بگیرید

تخفیف در جاذبه های تفریحی دبی

تجربه های لوکس و ناب با کارت تخفیف گردشگری در سفر به امارات متحده عربی بسیار باصرفه از جاذبه ها و سرگرمی های تفریحی امارات متحده عربی لذت ببرید. از جمله

،اسکی دبی، Orbi، Ifly ،IMG جهانی از ماجراجویی، ماجراجویی HQ، قایق های زرد، تورهای Xclusive، باشگاه خانم ها در دبی، کروز شام لوکس ، سواحل صحرا، پارک آب، فعالیت های ورزشی آب، تورهای میراث فرهنگی، قایق بادبانی، غواصی اسکواش، تورهای قایقرانی سریع، تورهای یکروزه دبی، عمان، ابوظبی

همه فعالیت های هیجان انگیزی را که در امارات متحده عربی با کارت تخفیف گردشگری خدمات ارائه میکنند، تجربه کنید

کارت تخفیف دبی

بسیار ارزشمند در سفر

استفاده نامحدود *

راحت برای حمل

ایمن و مطمئن در مقصد

تحویل رایگان در ایران

بدون هزینه عضویت

.با توجه به استفاده عادلانه و شرایط تجاری استفاده در تاریخ انقضا پایان می یابد*

کارت تخفیف دبی چگونه کار می کند؟

برای یک رستوران یا هر فعالیت تفریحی انتخاب خود را از بین شرکت های طرف قرارداد در سایت جستجو کنید. درصورت لزوم رزرو انجام دهید، در مقصد کافیست کارت خود را نشان دهید و از تخفیف های بسیار عالی لذت ببرید.

.حداکثر ۲ نفر می توانند با تخفیف هر کارت از خوراکی ها بخورند. درصد تخفیف٪ در محل های مختلف متفاوت است

لطفا با هر مکان، آفر خود را از قبل چک کنید. رزرو از قبل در بسیاری از موارد مورد نیاز است. بهتر است شما از قبل تلفنی برای رزرو هماهنگ کنید و حتما به داشتن کارت تخفیف گردشگری دبی اشاره کنید. همچنین امکان رزرو آنلاین برای بسیاری از این رستورانها  و یا مکان های سرگرمی / فعالیت های تفریحی وجود دارد.

تخفیف ممکن است در پذیرش برای برخی از فضاهای سرگرمی / فعالیت های تفریحی یا در مورد غذا و نوشیدنی داده شده باشد. غذاهای جانبی، دسرها ، نوشیدنی ها و سایر مخلفات همیشه شامل تخفیف نمی شود.

.لطفا شرایط استفاده و اطلاعات ارائه شده در خروجی انتخابی خود را با دقت بررسی کنید

نکته: کارت تخفیف دوبی نمی تواند همزمان  با سایر پیشنهادات ویژه قیمتی استفاده شود. بطور استثناء در زمانهای های خاص مانند تعطیلات آخر هفته (جمعه و شنبه) و تعطیلات عمومی امارات متحده عربی ممکن است تخفیف در برخی موارد اعمال نشود. اگر شما قصد استفاده از کارت در ایام خاص مانند عیدفطر، Eid Al Adha، کریسمس، روز نیویورک  ولنتاین ، روز ملی امارات متحده عربی و … را دارید ما به شما گردشگر عزیز توصیه می کنیم با فضای منتخب خود برای رزرو یا هماهنگی از قبل تماس بگیرید.

سایت پیشنهادات، خدمات، تجارب تفریحات و سایر پیشنهادات تبلیغاتی (به طور کل “پیشنهاد”) را با ارائه دهندگان مختلف کالاها و خدمات از طرف مشتریان مذاکره می کند. پیشنهادات مشروط بر شرایط خاصی می باشد و ممکن است شرایط و ضوابط مشخصی را برای آنها اعمال کند که در رابطه با هر گونه پیشنهاد خاص در وب سایت نمایش داده می شود. سایت  تامین کننده مستقیم کالا و / یا خدمات هر آفر تخفیفی نیست، تامین کننده کالاها یا خدمات شخص ثالث (“بازرگان”) خواهد بود. به بیان دیگر فروشنده تنها مسئول ارائه آفر خواهد بود. ارائه دهندگان خدمات با سایت موافقت کرده است که پیشنهادات خریداری شده از طریق وب سایت را با ارائه کارت تخفیف دبی به مشتریان عرضه می کند.

  !چگونه قرارداد بین شما و سایت شکل می گیرد

با درخواست سفارش برای یک کارت تخفیف دبی و پس از دریافت پرداخت از طریق درگاه پیپال برای خرید هر کارت تخفیف دبی از طریق وب سایت، لطفا سفارش خود را نیز با ارسال ایمیل به آنها اطلاع دهید. قرارداد بین شما تنها زمانی تشکیل خواهد شد که سایت یک تاییدیه اعزام برای کارت تخفیف دوبی یا تأیید پذیرش پرداخت کارت شناسایی دیجیتال دبی را به شما ارسال کند.

تحویل کارت تخفیف دبی

پس از خرید کارت تخفیف دبی، شما یک ایمیل تأیید در مورد خرید کارت شخصی تخفیف دبی دریافت خواهید کرد. شما  موافقت می کنید که حق لغو کارت تخفیف دبی پس از ۱۴ روز بعد از قرارداد خرید کارت تخفیف دبی باتوجه به   . قوانین بیان شده دراین قرارداد امکان پذیر نیست

در طی ۷ روز کاری پس از تایید نهایی، شما کارت تخفیف دبی خود را دریافت خواهید کرد، مگر اینکه شرایط استثنایی وجود داشته باشد.

نکته: هنگامی که سفارش شما پذیرفته شده است، اگر شما در عرض ۷ روز کاری هنوز کارت تخفیف دبی خود را دریافت نکرده اید، باید با ما تماس بگیرید. اگر در عرض ۷ روز با ما تماس نگیرید، هر کارت جایگزینی که صادر می شود، هزینه اداری £ ۱۵٫۰۰ داشته و با تاریخ انقضای اولیه صادر می شود.

لطفا توجه داشته باشید – اگر فقط برای کارت تخفیف دبی دیجیتال ثبت نام کنید، تخفیفات از طریق برنامه اپ قابل دسترسی است، و یک کارت تخفیف فیزیکی دایمی را دریافت نخواهید کرد

کد تخفیف

Iran18

استفاده نامحدود تا پایان سال ۲۰۱۸

[wpcdt-countdown id=”356″]

.برای سفارش کارت تخفیف دبی و درصورت لزوم سایر مکاتبات جهت رزرو میتونید از طریق همین سایت اقدام کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *